Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Parfum Burberry London, 30 ml

Kodi i produktit: 
PM_NMUVGHUE

29.50 

S’ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

E krijuar për femra në vitin 2006, kjo aromë magjepsëse ndërthur nota delikate lulesh dhe agrumesh të mprehta të trëndafilit, dorëzonjës, mandarinës, jaseminit dhe bozhures. Rezultati është një buqetë e lehtë dhe e gjallë që ju sjell një buzëqeshje në fytyrën tuaj. Ideale për raste zyrtare ose rastësore, Burberry London është po aq në shtëpi me kostumin tuaj të zyrës ose xhinset e preferuara të ngushta.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Koha e dërgesës

Shiko më shumë

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit