, ,

Parfum Burberry The Beat, 30 ml

Disponueshmëria:

S’ka stok


34.50 

S’ka stok

Krahasoni

Një aromë intensive dhe energjike me nota të ngrohta të sipërme të bergamotit, kardamomit, piperit rozë dhe mandarinës. Notat e zemrës së çajit Ceilon, irisit dhe ziles së kaltër shtojnë një strukturë lulesh. Myshku i bardhë, vetiveri dhe druri i kedrit i japin thellësi kësaj arome sensuale.

SKU: PM_SI8FH8UE Kategori: , , Etiketa: ,