Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

14.1 Çantë për Laptop/Ipad® Slim

Kodi i produktit: 
PM_YJS69ZT5

28.06 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Një marrje moderne e një praktike të pastër, ky rast i hollë mban një laptop 14,1 "dhe iPad plus gjërat e përditshme. Dhoma në pjesën e poshtme për një përshtatës të rrymës dhe një xhep të jashtëm të smartphone-it përmbyllin arsyet që do të jenë aktivitetet tuaja ditën e javës.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Case Logic

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “14.1 Çantë për Laptop/Ipad® Slim”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit