Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Switch D-Link DKVM-2KU, 2 porte + USB 2.0

Kodi i produktit: 
PM_H352758X

55.90 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Paketa mini-KVM me dy porte DKVM-2K është një shpërndarës efektiv për përdoruesit në shtëpi dhe zyrë .

Ky kit ju lejon të kontrolloni me lehtësi 2 PC të ndryshëm nga një grup i vetëm i tastierës , mausit dhe monitorit VGA .

Ai përfshin një shpërndarës me dy porta KVM (Tastierë, Video dhe Mouse) , një port USB 2.0 të integruar dhe 2 grupe kabllove të integruara për lidhje me 2 PC , posedon shumë karakteristika të lehta për t’u përdorur dhe është i përsosur për shtëpitë dhe bizneset e vogla .

 

2 Porte , tatierë-video-maus + USB 2.0

Lidhni deri në 2 CPU me një tastierë , video dhe mausin

Mbështet VGA, SVGA, XGA dhe Multisync

Mbështet rezolucion deri në 2048 x 1536

Port i integruar USB 2.0 për të ndarë pajisjen USB midis 2 kompjuterëve

Dy kabllo të integruar KVM me lidhëset e mëposhtme

6-pin mini-DIN femër PS / 2 (për tastierë)

6-pin mini-DIN femër PS / 2 (për miun)

VGA femër 15-pinëshe (për monitor)

Lidhës USB-A

Shiko më shumë

Më shumë informata

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Switch D-Link DKVM-2KU, 2 porte + USB 2.0”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit