Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

24-Port Gigabit Rackmount Switch TP-Link TL-SG1024D

Kodi i produktit: 
PM_68W68598

110.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

TL-SG1024 Gigabit Ethernet Switch ju ofron një përmirësim me performancë të lartë, me kosto të ulët, të lehtë për t'u përdorur, pa probleme dhe standard për të përmirësuar rrjetin e vjetër në rrjetin 1000 Mbps. Të gjitha 24 portat mbështesin automatik MDI/MDIX, nuk ka nevojë të shqetësoheni për llojin e kabllit, thjesht lidhni dhe luani. Për më tepër, me teknologjinë inovative me efikasitet të energjisë, TL-SG1024D mund të kursejë konsumin e energjisë, duke e bërë atë një zgjidhje miqësore me mjedisin për rrjetin e biznesit tuaj.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Shteti

Koha e dërgesës

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit