Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 
Ofertë!

4in1 Gaming bundle: keyboard, headset, mouse and mouse pad

Kodi i produktit: 
PM_5QIUH387

38.90 

(-26%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Paketë gaming 4në1 posedon gjithçka që ju nevojitet për të krijuar një konfigurim të plotë të lojërave. Kufjet e rehatshme, tastiera me ndriçim, mausi optik dhe mouse pad që nuk rrëshqet, funksionojnë me kompjuterë, laptopë dhe konzolla PlayStation ose Xbox.

Më shumë informata

Koha e dërgesës

Garancion

12 muaj

Prodhuesi

Shteti

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit