Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Kaqavida set 6pcs Yato

Kodi i produktit: 
PM_Y25Q8HNZ

22.50 

(-13%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Një grup kaçavidash profesionale të krijuara për punë servisi, prej çeliku krom-molibden të cilësisë së lartë, që garanton qëndrueshmëri dhe rezistencë të lartë ndaj deformimeve. Pjesa e kaçavidës ka një përfundim saten që e mbron atë nga korrozioni, ndërsa maja e majës është gjithashtu e rërë dhe magnetizuar, gjë që mundëson një kapje të sigurt të kokës së vidës. Doreza është bërë nga dy plastikë të përbërë. Prerja tërthore trekëndore përmirëson ergonominë e kaçavidës. Vrima në dorezë ju lejon të varni kaçavida

Pesha bruto (kg) 0,8130
Kartoni Master MC 24
Kutia e brendshme IB 6
Pal 288

Shiko më shumë

Më shumë informata

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit