Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Preres për gypa 10-40mm

Kodi i produktit: 
PM_WUHXXPMT

18.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Prerës rul me kapëse thike. Për prerjen e tubave prej çeliku, bakri, alumini dhe plastike nga 10 deri në 40 mm. Prerësi është i pajisur me dy rula me presion rrotullues për drejtim më të mirë të tubit. Thika rrethore, me një profil të zgjedhur siç duhet, është prej çeliku mbajtës. Kjo siguron një jetëgjatësi shumë të gjatë të prerësit dhe saktësi të lartë të prerjes. Përveç kësaj, rregullimi i presionit të vidës lejon rregullimin e saktë të forcës prerëse.

Pesha bruto (kg) 1.2300
Kartoni Master MC 20
Pal 360

Shiko më shumë

Më shumë informata

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit