Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Kompjuter AiO HP 22-df0018ny TOUCH, 21.5 FHD

Kodi i produktit: 
PM_TN7LBBW8

619.00 

(-11%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Kompjuterët Aio Hp All-in-One janë kompjuterë të përballueshëm që ofrojnë vlerë të shkëlqyeshme për para për zyra dhe përdorim biznesi.

Procesori Intel i3-1005G 1.7GHz

Memoria 8GB

HDD SSD 256GB

Ekrani 21.5" Touch

Shiko më shumë

Më shumë informata

Koha e dërgesës

Garancioni

12 muaj

Prodhuesi

Shteti

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit