Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Set The Ordinary The No-Brainer

Kodi i produktit: 
PM_XQP12QD2

41.90 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Faktor hidratues natyral + HA - 30ml
Aplikojeni pas serumeve sipas nevojës për hidratim efektiv të lëkurës. Nëse shfaqet acarim, ndërpriteni përdorimin dhe konsultohuni me një mjek. Përdoreni vetëm sipas udhëzimeve në lëkurë jo irrituar. Këshillohet testimi në një pjesë përpara përdorimit.

Emulsion Granactive Retinoid 2% - 30ml
Aplikoni një sasi të vogël në fytyrë në mbrëmje si pjesë e regjimit tuaj të kujdesit të lëkurës, pas serumeve me bazë uji, por para trajtimeve më të rënda. Mos e përdorni me trajtime të tjera me retinoid. Shmangni ekspozimin e pambrojtur në diell. Nëse shfaqet acarim, ndërpriteni përdorimin dhe konsultohuni me një mjek. Përdoreni vetëm sipas udhëzimeve në lëkurë jo irrituar. Këshillohet testimi në një pjesë përpara përdorimit. Mbajeni larg fëmijëve. Vendoseni në frigorifer pas hapjes.

"Buffet" - 30 ml
Aplikojeni në të gjithë fytyrën në mëngjes dhe në mbrëmje pas pastrimit. Nëse shfaqet acarim, ndërpriteni përdorimin dhe konsultohuni me një mjek. Përdoreni vetëm sipas udhëzimeve në lëkurë jo irrituar. Këshillohet testimi në një pjesë përpara përdorimit.

Më shumë informata

Lloji i produktit

Set për fytyrë

Koha e dërgesës

Prodhuesi

Shteti

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit