-24%
, ,

MS ENERGY e-romobil m10

Disponueshmëria:

Ka stok


Skuteri elektrik është një mjet praktik transporti për turmat e qytetit! Mekanizmi i lehtë dhe i palosshëm siguron lëvizshmëri dhe lehtësi në përdorim. Kur ngasja nuk është e nevojshme, palos skuterin dhe merre me vete! Ndërtimi i lehtë, lehtësia e përdorimit dhe distanca e drejtimit prej më shumë se 20 km, e bëjnë atë ideal për punën e përditshme në qytet.

Rrotat, goditjet e pasme dhe frenat efikase të diskut e bëjnë vozitjen komode pa pasur nevojë të ndaloni shpesh në gunga dhe pengesa të zakonshme në rrugët e qytetit. Makina ka gjithashtu një frenim elektrik të përparmë i cili ia kthen energjinë baterisë gjatë frenimit, e cila e karikon atë. Mekanizmi i lehtë i palosjes së aluminit e bën të gjithë makinën të lehtë për t’u palosur dhe mbajtur. Ngarkesa maksimale është deri në 100 kg. Ekrani LCD ofron të gjithë informacionin e nevojshëm në lidhje me statusin e baterisë, shpejtësinë dhe të dhënat e tjera të drejtimit, dhe mund të merrni informacione dhe cilësime shtesë duke aktivizuar aplikacionin në smartphone tuaj. Aplikacioni është i disponueshëm për telefonat iOS dhe Android.

Madhësia e rrotës 8.5″
Lloji i kornizës së aluminit
Ngjyra e zezë-gri, e zezë-jeshile
Motorri 350 W
Shpejtësia maksimale 25 km/h
Bateria 36V, 7.5 Ah
Koha e karikimit 3-5 orë
Gama 22-28 km
Frena e tipit frenues, frena e përparme E
Ngarkesa maksimale 100 kg
Opsione shtesë Opsioni i palosjes
Pesha 14.3 kg
Ekran LCD
Led i lehtë para dhe mbrapa, dritat e ndezjes
Dimensionet (D,V,S) 1140 x 1130 x 550 mm
Maks. Ngjitja 15°

300.00  395.00 

Ka stok

Krahasoni

Skuteri elektrik është një mjet praktik transporti për turmat e qytetit! Mekanizmi i lehtë dhe i palosshëm siguron lëvizshmëri dhe lehtësi në përdorim. Kur ngasja nuk është e nevojshme, palos skuterin dhe merre me vete! Ndërtimi i lehtë, lehtësia e përdorimit dhe distanca e drejtimit prej më shumë se 20 km, e bëjnë atë ideal për punën e përditshme në qytet.

Rrotat, goditjet e pasme dhe frenat efikase të diskut e bëjnë vozitjen komode pa pasur nevojë të ndaloni shpesh në gunga dhe pengesa të zakonshme në rrugët e qytetit. Makina ka gjithashtu një frenim elektrik të përparmë i cili ia kthen energjinë baterisë gjatë frenimit, e cila e karikon atë. Mekanizmi i lehtë i palosjes së aluminit e bën të gjithë makinën të lehtë për t’u palosur dhe mbajtur. Ngarkesa maksimale është deri në 100 kg. Ekrani LCD ofron të gjithë informacionin e nevojshëm në lidhje me statusin e baterisë, shpejtësinë dhe të dhënat e tjera të drejtimit, dhe mund të merrni informacione dhe cilësime shtesë duke aktivizuar aplikacionin në smartphone tuaj. Aplikacioni është i disponueshëm për telefonat iOS dhe Android.

Madhësia e rrotës 8.5″
Lloji i kornizës së aluminit
Ngjyra e zezë-gri, e zezë-jeshile
Motorri 350 W
Shpejtësia maksimale 25 km/h
Bateria 36V, 7.5 Ah
Koha e karikimit 3-5 orë
Gama 22-28 km
Frena e tipit frenues, frena e përparme E
Ngarkesa maksimale 100 kg
Opsione shtesë Opsioni i palosjes
Pesha 14.3 kg
Ekran LCD
Led i lehtë para dhe mbrapa, dritat e ndezjes
Dimensionet (D,V,S) 1140 x 1130 x 550 mm
3856005180288

SKU: PM_3OI2CAC9 Kategori: , , Etiketa: , ,

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “MS ENERGY e-romobil m10”

Nuk ka ende komente.