Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Mbrojtëse e kokës dhe kurrizit për fëmijë, e kaltër

Kodi i produktit: 
PM_P5BA35L9

10.00 

(-33%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Fëmijë gjithmonë rrëzohen ndërsa mësojnë të zvarriten ose të ecin, ky mbrojtës i vogël i lezetshëm do t'ju ndihmojë të mbroni fëmijët tuaj. Goditja në pjesën e pasme të kokës mund të shkaktojë lëndime të rënda, por ne kemi zgjidhjen më të lezetshme që u jep prindërve në mbarë botën paqe mendore.

Materiali: Kjo jastëk mbrojtës është prej pambuku me cilësi të lartë, pëlhura të buta.

Pesha 125g, shumë e lehtë dhe pa asnjë presion në shpatullën e foshnjës. Mbrojtësi i shpinës ka një dizajn unik, pamje të lezetshme, që e bën fëmijën tuaj një vend të ndritshëm kudo.

I rregullueshëm: Rripat e shpatullave mund të rregullohen në mënyrë fleksibël; përshtatet me madhësinë dhe dizajnin e foshnjës me një ndjesi komode.

Është një domosdoshmëri, veçanërisht nëse keni dysheme të forta!

Shiko më shumë

Më shumë informata

Prodhuesi

Shteti

Modeli

Babyjem

Koha e dërgesës

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit