Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 
Ofertë!

A is for Ant

Kodi i produktit: 
PM_7JQGO4TZ

6.24 

(-20%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Një libër i ilustruar bukur për foshnjat që prezanton shkronjën e parë të alfabetit me ndihmën e disa milingonave të adhurueshme.

Hidhini një sy për herë të parë botës mahnitëse të milingonave në këtë libër me ilustrime jo-fiction të ilustruar bukur, një dhuratë e parë perfekte për foshnjat dhe fëmijët e vegjël. Teksti miqësor, i lexuar me zë dhe ilustrimet emocionuese nga Marc Pattenden do t'i bëjnë të rinjtë e apasionuar pas natyrës të buzëqeshin në një kohë të shkurtër ndërsa mësojnë fjalë argëtuese për milingonat që të gjitha fillojnë me shkronjën "a".

Argëtohuni me të vegjlit tuaj duke treguar ilustrimet shumëngjyrëshe që tregojnë historinë e këtyre punëtorëve të mrekullueshëm. Mësoni se si milingonat punojnë së bashku, çfarë hanë dhe ku jetojnë. E mbushur me fakte të thjeshta e argëtuese, A është për Ant ofron shumë për të folur dhe është projektuar me zgjuarsi për të inkurajuar nxënësit e hershëm të përsërisin fjalët argëtuese a.

Më shumë informata

Koha e dërgesës

Shteti

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit