Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Kufje Wireless ACME BH213

Kodi i produktit: 
PM_2E1YHB1X

14.90 

(-50%)

S’ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Nëse preferoni thjeshtësi dhe rehati kufjet e reja ACME BH213 Wireless On-Ear janë ato për ju.

Pa tipare të panevojshme, vetëm thelbësore. Lirojeni veten nga makthi i kabllove të ngatërruara  dhe shijoni çiftimin e thjeshtë me wireless bluetooth.

Ndërroni midis pajisjeve me lehtësi, kufjet kanë një veçori të dobishme për shumë lidhje.

Një bateri e plotë ju jep deri në 17 orë kohë për dëgjim

Por mos u ndal këtu! Në rast se bateria është e harxhuar  thjesht mund të përdorni një kabëll AUX 3.5 mm që përfshihet në kutinë dhe vazhdoni të dëgjoni muzikën.

Shtrirja e frekuencës 20–20 000 Hz

Rezistencë e plotë 32 Ω

Diametri i degjueses 40 mm

Ndjeshmëri 101 ± 3 dBmW

Mikrofon

Lloji i lidhësit Bluetooth

Versioni Bluetooth v5.0

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

ACME

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Kufje Wireless ACME BH213”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit