Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Karikues Wireless ACME CH306

Kodi i produktit: 
PM_HE5XSKX6

13.00 

(-24%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Një karikues i zakonshëm i telefonit përmban tela me gjatësi të kufizuar, i cili zakonisht përzihet dhe priret të humbet.

Harrojini të gjitha problemet që lidhen me tela me karikuesin pa tel ACME CH306.

Ky karikues wireless është shumë i lehtë për t’u përdorur - thjesht futni karikuesin e murit në një prizë, vendosni karikuesin wireless në çdo lloj sipërfaqeje dhe vendosni celularët tuaj në krye të tij *.

Një dritë LED blu tregon nëse pajisja juaj është vendosur siç duhet.

Një dritë LED e kuqe ju njofton nëse telefoni nuk është vendosur siç duhet në ngarkues.

ACME CH306 karikues pa tel është një pajisje e domosdoshme në çdo shtëpi apo zyrë

Distanca e karikimit deri në 6 mm

Tregues LED

Mbrojtje nga lidhja e shkurt

Hyrja DC 5 V, 2 A

Dalja DC 5 V, 1 A

Gjatësia e kabllit:1 m

Lloji i hyrjes USB:Micro USB

Ngjyra e produktit:E zezë

Tregues LED: Po

Materiali :Plastike

Përputhshmëria: Pajisjet e aktivizuara Qi

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

ACME

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Karikues Wireless ACME CH306”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit