,

Dëgjuese ACME HE21W, me mikrofon, të bardha

Disponueshmëria:

Vorrätig


ID: 46916

Wenn Sie weiße Zuhörer im Ohr hören, gewinnen Sie zweimal.

Sie sehen stilvoll aus und können reine Klänge ohne Lärm genießen.

Die Hörkissen bestehen aus weichem Gummi, wodurch Sie sich so gut fühlen.

Die Zuhörer haben auch eine lange Schnur, die Ihnen den größten Komfort bringt und es Ihnen ermöglicht, die Freiheit Ihrer Bewegungen zu genießen.

Alles, was Sie tun müssen, ist, HE21 -Hörer ins Ohr zu stellen und die Musik maximal genießen zu lassen

Frequenzverlängerung 20–20 000 Hz

Vollwiderstand 16 ω

Hördurchmesser 10 mm

Empfindlichkeit 101 ± 3 dbmw

Mikrofon

Material: Kunststoff

Kabellänge: 1,2 m

7.60 

Vorrätig

Duke pasur dëgjueset HE21W të bardha në vesh ju fitoni dy herë.

Ju dukeni me stil dhe ju mund të shijoni tinguj të pastër pa zhurmë përreth.

Jastëkët e dëgjueseve janë bërë prej gome të butë që ju bën të ndjeheni aq mirë.

Gjithashtu dëgjueset kanë kordë të gjatë që sjell më shumë komoditet për ju dhe ju lejon të shijoni lirinë e lëvizjeve tuaja.

E tëra çfarë ju duhet të bëni është të vendosni dëgjueset HE21 në vesh dhe të lejoni që muzikën ta shijoni në maximum

Shtrirja e frekuencës 20–20 000 Hz

Rezistencë e plotë 16 Ω

Diametri i degjueses 10 mm

Ndjeshmëri 101 ± 3 dBmW

Mikrofon

Materiali: Plastik

Gjatësia e kabllos: 1.2m

Artikelnummer: PM_U6BG9GLT Kategorien: , Schlagwort:

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “Dëgjuese ACME HE21W, me mikrofon, të bardha”

Nuk ka ende komente.