Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Dëgjuese ACME HE21W, me mikrofon, të bardha

Kodi i produktit: 
PM_U6BG9GLT

7.60 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Duke pasur dëgjueset HE21W të bardha në vesh ju fitoni dy herë.

Ju dukeni me stil dhe ju mund të shijoni tinguj të pastër pa zhurmë përreth.

Jastëkët e dëgjueseve janë bërë prej gome të butë që ju bën të ndjeheni aq mirë.

Gjithashtu dëgjueset kanë kordë të gjatë që sjell më shumë komoditet për ju dhe ju lejon të shijoni lirinë e lëvizjeve tuaja.

E tëra çfarë ju duhet të bëni është të vendosni dëgjueset HE21 në vesh dhe të lejoni që muzikën ta shijoni në maximum

Shtrirja e frekuencës 20–20 000 Hz

Rezistencë e plotë 16 Ω

Diametri i degjueses 10 mm

Ndjeshmëri 101 ± 3 dBmW

Mikrofon

Materiali: Plastik

Gjatësia e kabllos: 1.2m

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

ACME

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Dëgjuese ACME HE21W, me mikrofon, të bardha”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit