Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

PowerBank Acme PB203 Sand, 10000 mAh

Kodi i produktit: 
PM_Y688E26O

25.90 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Ky powerbank mund të përdoret për rimbushjen e pajisjeve të shumta si telefona, iPod, GPS, MP3 players dhe kamera. Ky powerbank mund të rimbushet lehtë përmes portit USB. Ka kapacitet prej 10000mAh. Ka peshë të lehtë dhe përmasa të vogla që e bëjnë të përshtatshëm për tu bartur.

Kapaciteti i baterisë: 10000 mAh
Bateria: Li-Polymer
Përmasat: 146 x 66 x 16 mm
Karakteristika të veçanta: Ekran LCD; Trup metalik
Fuqia: 10.5 W
Rryma e daljes: 2.1 A
Tregues LED: Po
Pesha: 250 g

Shiko më shumë

Më shumë informata

Prodhuesi

Shteti

Koha e dërgesës

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit