Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 
Ofertë!

SmartWatch Acme SW102 IPS, Khaki, Bluetooth, Heart rate monitor

Kodi i produktit: 
PM_NYLBO6YI

54.90 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Lloji i ekranit IPS
Madhësia e ekranit (HxV) 1,30 mm
Ekrani me prekje Po
Rrahjet e zemrës automatike dhe manuale
Përmban funksionin e hapave, distancës, gjumin, gjurmimin e kalorive të djegura, alarmin vibrues, njoftimet e kalendarit, sinjalizimet e thirrjeve hyrëse dhe mesazhet, kontrollin në distancë të muzikës, telekomandën e kamerës, kohëmatësin, Gjej telefonin tim.
Rezistenca ndaj ujit 1 m
Ngjyra kaki
Monitorues i rrahjeve të zemrës Po
Alarmi kundër humbjes Po
Vibrimi Po
Kronometri Po
Shërbimi i thjeshtë i njoftimit (SNS) i mbështetur Po
Monitorimi i aktivitetit Po
Njoftimet e kalendarit Po
Njoftimet e telefonatave/mesazheve Po
Versioni i Bluetooth v4.0
Bluetooth Po
Udhëzues për fillimin e shpejtë Po
Manuali Po
Parashikimi i motit Po
Kontrolli i muzikës në distancë Po
Baza e karikimit Po
Jetëgjatësia e baterisë deri në 6 ditë
Ekran shumëngjyrësh Po
Hapat dhe monitorimi në distancë Po
Modaliteti Multi-Sport Po
Monitorimi i gjumit Po
Alarmi vibrues Po
Rrip i lëvizshëm Po
Gjerësia e rripit 20 mm
Madhësia e kyçit të dorës 160-230 mm
Materiali Plastikë + aliazh alumini
Materiali i rripit TPU
Kopsa mbyllëse
Njësia e peshës + rrip 35 g
Lloji i baterisë Li-ion
Ngarkimi Përmes kabllit të dedikuar të karikimit USB
Përputhshmëria Android 4.4 e lart, iOS 8.0 e lart, Bluetooth v4.0 e lart
Sensorë përshpejtues, monitor optik i rrahjeve të zemrës
Mbrojtje për hyrje IP67 rezistente ndaj ujit
Rrip i lëvizshëm

 

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

ACME

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “SmartWatch Acme SW102 IPS, Khaki, Bluetooth, Heart rate monitor”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit