Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 
Ofertë!

Acme SW302 Smartwatch with GPS, IPS, SATELITE

Kodi i produktit: 
PM_BMF1YV89

109.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Madhësia e ekranit (HxV): 1.30 mm

Lloji i ekranit: IPS

Jetëgjatësia e baterisë: Deri në 2 ditë

Përputhshmëria: Android 4.4 e më lart,

iOS 8.0 e më lart,

Bluetooth v4.0 e më lart

Ekran me prekje: Po

Lloji i kontrollit: Ekran me prekje dhe dy butona

Madhësia e kyçit të dorës: 160-230 mm

Materiali: Plastike

Materiali i rripit: Silikon Rrip i lëvizshëm Rezistent ndaj spërkatjeve

Ngjyra: E zezë/Gri Akselerometër, monitor optik i rrahjeve të zemrës, altimetër, barometër

Altoparlantët e integruar Mikrofon i integruar Thirrje me mikrofon dhe altoparlant të integruar nëpërmjet lidhjes Bluetooth Hapat dhe monitorimi i distancës

Modaliteti me shumë sporte Shfaqja e motit Sinkronizimi i kontakteve

Monitorimi i gjumit Alarmi vibrues Kontrolli i muzikës në distanc Njoftimet e telefonatave/mesazheve Njoftimet e kalendarit

Gjerësia e rripit: 23 mm GPS (satelit)

Barometri: Po

Altimetër: Po

Kronometër: Po

Busulla elektronike: Po

Shërbimi i thjeshtë i njoftimit (SNS)

Monitorimi i aktivitetit: Po

Jetëgjatësia e baterisë Deri në 2 ditë

Portet dhe ndërfaqet Bluetooth po

Koha e karikimit: Deri në 3 orë

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

ACME

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Acme SW302 Smartwatch with GPS, IPS, SATELITE”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit