Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Aku 14.4 V, Li-on/2.0 ah, BMC

Kodi i produktit: 
PM_NCPLH861

130.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Drejtues shpimi me dy shpejtësi GRAPHITE të klasit të lartë, i mundësuar nga një bateri efikase Li-Ion 14.4 V me një kapacitet prej 2.0Ah. Ka funksionin e fikjes së karikuesit - pas karikimit të baterisë ose tejkalimit të kufirit të temperaturës. Vegla elektrike me kontroll të butë të shpejtësisë është e pajisur me një çelës të drejtimit të rrotullimit dhe një bllokim të butonit të çelësit.

Shpejtësia maksimale e boshtit në marshin e parë është 400, dhe në marshin e dytë 1100 rpm. Çift rrotullimi maksimal është 34 Nm (kaçavidë e butë) / 55 Nm (e fortë) (diapazoni i rregullimit nga 1 në 20 dhe opsioni i shpimit). Pajisja është e pajisur me një frenë elektrike bosht dhe një diodë LED, e cila lejon të ndriçojë vendin e punës.

Forma ergonomike e dorezës dhe gjatësia totale e optimizuar e stërvitjes shoferit lejon punë të rehatshme për njerëzit me të djathtë dhe me të majtë. Doreza, pjesa e sipërme e strehimit dhe butoni i çelësit janë të mbuluara me material që nuk rrëshqet, falë të cilit mjeti qëndron i sigurt në dorë. Pajisja planetare është bërë prej çeliku me cilësi të lartë.

Pajisja vjen me një bit të dyanshëm. Pajtueshmëria me standardet evropiane sigurohet nga certifikata CE.

Më shumë informata

Modeli

GRAPHITE

LLOJI I PAJISJES ELEKTRIKE PËR PUNË

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit