Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Aku 2x14.4 V, Li-on/1.5ah + ndriques

Kodi i produktit: 
PM_3Z84K35V

94.80 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Një vegël e klasit të lartë e mundësuar nga një bateri efikase Li-Ion 14,4 V me një kapacitet prej 1.5 Ah. Pajisja vjen me dy bateri të përfshira. Komoditeti i punës përfshin: kyçjen e butonit, kontrollin e butë të shpejtësisë, LED që ndriçon vendin e punës dhe formën ergonomike të dorezës, e cila lejon përdorimin e rehatshëm të pajisjes nga njerëzit me të djathtë dhe të majtë. Pajisjet planetare të bëra prej çeliku me cilësi të lartë. Karikuesi ka një funksion fikje pas karikimit ose në rast të tejkalimit të kufirit të temperaturës. 

Vjen me një elektrik dore.

Kapaciteti i baterisë: 1.5Ah

Tensioni i baterisë: 14.4 V

Rrotullimet pa ngarkesë: 390- 1000 rpm

Më shumë informata

Modeli

GRAPHITE

LLOJI I PAJISJES ELEKTRIKE PËR PUNË

,

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit