Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Aku Graphite 2x14.4V, Li-in 1.5 ah

Kodi i produktit: 
PM_6O5JOOSH

119.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Karakteristikat e produktit:

Drejtues kompakt GRAPHITE i stërvitjes

Mundësuar nga një bateri efikase Li-Ion 14.4V me një kapacitet prej 1.5Ah

Forma kompakte e strehimit dhe pesha e ulët sigurojnë rehati të lartë të punës, madje edhe në vende të vështira për t'u arritur

Çift rrotullimi maksimal për vidhosjen është 21 Nm (kaçavidë e butë) / 35 Nm (e fortë) (diapazoni i rregullimit nga 1 në 19 dhe opsioni i shpimit)

Shpejtësia maksimale e boshtit në marshin e parë është 350 dhe në marshin e dytë 1,150 rpm

Vegla elektrike është e pajisur me një çelës drejtimi rrotullimi, një bllokim butoni çelësi për funksionim të vazhdueshëm dhe një frenë elektrike të gishtit

LED i integruar ju lejon të ndriçoni vendin e punës

Karikuesi ka një mbrojtje që aktivizohet pas karikimit të baterisë ose tejkalimit të kufirit të temperaturës

Pajtueshmëria me standardet evropiane sigurohet nga certifikata CE

• Mbytës vetë-mbyllës: 1-10 mm
• Diapazoni i momentit rrotullues: 1-19 (dhe opsioni i shpimit)
• Maks. çift ​​rrotullues: 21 Nm
• Karikimi i baterisë: 75 min
• Përmasat (L x H): 215 x 220 mm
• Pesha: 1.12 kg

Më shumë informata

Modeli

GRAPHITE

LLOJI I PAJISJES ELEKTRIKE PËR PUNË

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit