Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Aku Graphite pro 2x18 v, LI-ion 2.5 ah BMC 59GP400

Kodi i produktit: 
PM_VA91U778

199.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Drita LED lejon të punosh në vende të errëta

Me treguesin e baterisë

Kuti mbajtëse siguron transport të rehatshëm dhe të sigurt

Trajtimi me material jo-shqip siguron mjetin në dorën tuaj

Dizajni kompakt lejon punën në vende të vështira për tu përfshirë

. karikues i shpejtë

Tensioni i baterisë: 18V

Kapaciteti i baterisë: 2.5Ah Shpejtësia

pa ngarkesë: ingranazhi i parë: 0-400 min-1, ingranazhi i dytë: 0-1500 min-1

Maks. Çift rrotullues i butë / i fortë: 40 / 68Nm

Cilësimet e çift rrotullimit: 15

Shtypës pa çelës: 1-13 mm

Siguria: III

Përmasat: 210x225 mm

Pesha: 1,6 kg

Më shumë informata

Modeli

GRAPHITE

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit