Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Aku Graphite pro 2x18 v, LI-ion 2.5 ah BMC

Kodi i produktit: 
PM_AU6V9OU1

219.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Kaçavidë me kabllo me performancë të lartë e mundësuar nga një bateri e fuqishme e rimbushur 2.5V Li-Ion 18V .

Projektuar për vidhosjen dhe heqjen e vidave dhe bulonave të bëra prej druri , metali dhe plastike .

Veçanërisht e dobishme për instalimin e vida vetë-shpuese për shkak të shpejtësisë së lartë dhe vida druri më të gjata për shkak të çift rrotullues të lartë .

MarkëPRO GRAPHITE

Kodi : bar5902062022400

Kapaciteti i baterisë : 2.5 Ah

Tensioni : 18 V

RPM2800 rpm

Çift rrotullues maksimal : 165 Nm

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

GRAPHITE

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Aku Graphite pro 2x18 v, LI-ion 2.5 ah BMC”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit