Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Aku me bateri 2x18V, Li-Ion/2.0 Ah, BMC 58G227

Kodi i produktit: 
PM_1X72U5CT

182.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Aku GRAPHITE, karakterizohet me shpejtësi të lartë e cila mundësohet nga një bateri shumë efiçente 18V, 2.0 Ah Li-Ion. E pajisur me funksionin e fikjes së ngarkuesit që aktivizohet pas mbushjes së baterisë ose kufizimit të temperaturës. Vegla e fuqisë me rregullim të rrotullueshëm të vazhdueshëm ka çelësin e drejtimit dhe çelësin e ndërprerësit. Shpejtësia maksimale e rrotullimit është 400 rpm në shpejtësinë e parë dhe 1100 rpm në shpejtësinë e dytë. Rrotullimi maksimal është 42 Nm (e butë) / 60 Nm (e vështirë) (varg rregullimi 1 deri 20 plus opsion shpimi). Mjeti përmban frenat elektrike me bosht dhe LED për të ndriçuar vendin e punës. Dorëza ergonomike dhe gjatësia optimale e përgjithshme e shpimit mundësojnë operacion të rehatshëm për personat e djathtë dhe të majtë. Dorëz, pjesa e sipërme e trupit dhe butoni switch janë të veshura me materiale anti-rrëshqitëse për përshtatje të fortë në dorë. Koka e pajisjes është bërë prej çeliku me cilësi të lartë. Set i mjeteve përfshinë : bit me fund të dyfishtë dhe bateri rezervë. Pajtueshmëria me standardet evropiane është konfirmuar me certifikatën CE.

Ngjyrë Gri

Tipi i produktit Makinë shpuese

Pesha 4.35 kg

Tensioni i baterisë 2x18 V

Kapaciteti i baterisë 2.0 Ah

Koha e karikimit të baterisë 1 orë

Madhësia e bllokimit (mm)1.0-13 mm

Më shumë informata

Modeli

GRAPHITE

LLOJI I PAJISJES ELEKTRIKE PËR PUNË

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit