Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Aku Verto 18V,Li-lon/1.3 Ah

Kodi i produktit: 
PM_E61U7337

66.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Aku Verto me 2 shpejtësi VERTO me bateri jon litiumi të rikarikueshme me performancë të lartë 18 V, 1.3 Ah. Me funksionin e shkëputjes së ngarkuesit - pasi keni ngarkuar baterinë ose tejkaluar temperaturën maksimale të lejuar. Vegla elektrike me kontroll të vazhdueshëm të shpejtësisë së ndryshueshme është e pajisur me një çelës për drejtimin e rrotullimit dhe një bllokim për butonin e ndezjes / fikjes. Shpejtësia maksimale e boshtit në shpejtësinë e parë është 400, dhe në të dytën - 1500 rpm. Çift rrotullues maksimal -25 Nm (i butë) / 39 Nm (i fortë) (i rregullueshëm nga 1 në 19 dhe opsioni i shpimit). Vegla elektrike është e pajisur me një frenë elektrike bosht dhe një LED për ndriçimin e vendit të punës.

Më shumë informata

Modeli

Verto

LLOJI I PAJISJES ELEKTRIKE PËR PUNË

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit