-29%
, ,

Autoparlant Vivax BS-101

Disponueshmëria:

Ka stok


24.99  35.00 

Ka stok

Krahasoni

Altoparlant Bluetooth me ndriçim LED, luajtës MP3 BT / USB / MicroSD; MP3; memorie PLL FM; AUX në; USB në; MicroSD në; Dalje audio 12W RMS (altoparlant Bass 10cm + Tweeter 3,6cm), 3000mAh Bateri e rikarikueshme, tingull i thelle, i fuqishem dhe dinamik, doreze e bute mbajtese, karikim me pershtates USB (karikues smartfon). Deri në 8 orë riprodhim muzike (me volum mesatar) / Deri në 3 orë me volum maksimal, ekran LED.

SKU: PM_CWBLDSV8 Kategori: , , Etiketa: ,