Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Ambre Solaire Anti Age protection face 50Ml

Kodi i produktit: 
PM_B54V67OT

12.05 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

  Përshkrimi

  Ekspozimi në diell është një nga shkaqet kryesore të plakjes së parakohshme të lëkurës. Kremi Diellor Sensitiv Anti Aging i Ambre Solaire SPF50 + përmban mbrojtje të spektrit të gjerë kundër rrezeve UVB, UVA dhe të gjata UVA. Formula ndihmon për të mbrojtur kundër plakjes së parakohshme të lëkurës siç është shfaqja e njollave të rrudhave dhe rrudhave. Formula e lehtë dhe jo ngjitëse është e pasuruar me Vitaminën E, perlat ndriçuese dhe acidin hialuronik për ta mbushur lëkurën me lagështi. Lëkura shfaqet rrezatuese dhe linjat e dehidrimit duken të reduktuara. Testuar nën kontrollin dermatologjik.

  Mbrojtje e spektrit të gjerë kundër rrezeve UVB, UVA dhe të gjata UVA

  Mbrojtja nga plakja e parakohshme e lëkurës

  Formulë e lehtë, jo ngjitëse dhe jo e yndyrshme

  Pasuruar me Vitaminë E, perla ndriçuese dhe acid hialuronik për të shtuar lagështi

  Testuar hipoalergjikisht dhe dermatologjikisht

  Shiko më shumë

  Më shumë informata

  Modeli

  Ambre Solaire

  Koha e dërgesës

  Shteti

  Prodhuesi

  Shiko më shumë

  Vlerësimet e klientëve

  Nuk ka ende komente

  Bëhu i pari që komenton “Ambre Solaire Anti Age protection face 50Ml”

  Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

  newsletter

  "*" indicates required fields

  Emri:*
  This field is for validation purposes and should be left unchanged.
  Llogaria ime
  Shporta
  Lista e dëshirave
  Kategoritë
  Auto
  Teknologji
  Veshmbathje
  Kozmetikë
  Vichy
  Grim
  Kujdes oral
  Kujdes për flokë
  Kujdes për lëkurë
  Kujdes personal
  Parfum
  Sete
  Aksesorë
  Fëmijë
  Shëndetësi
  Shtëpi
  Vegla pune
  Sport
  Pije
  Librari
  Prodhime Vendore
  Zbritjet Verore
  Ndryshoni monedhën:

  Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

  Instaloni
  ×
  envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
  Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit