Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Ambre Solaire Oil Golden Protect Spray SPF 20

Kodi i produktit: 
PM_3MXLEUP2

10.85 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Parandalon dëmtimin e lëkurës për shkak të rrezatimit UVA dhe UVB

Parandalon djegiet e lëkurës dhe plakjen e parakohshme

Mban lëkurën të ushqyer për një kohë të gjatë

Nuk formon një film të yndyrshëm dhe absorbohet shpejt

Përdorni

Vendoseni në mënyrë të barabartë në të gjithë trupin para se të bëni banjë dielli. Përsëriteni aplikacionin ndërsa qëndroni në diell.

Më shumë informata

Modeli

Ambre Solaire

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit