Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Aparat për kafe SENCOR SCE 2000BK

Kodi i produktit: 
PM_4C1K61K2

22.30 

(-26%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Lloji i Produktit: Coffeemakers Përshkrim i Produktit: Makinë Kafeje SENCOR SCE 2000BK Prodhuesi: Sencor Kodi nga Prodhuesi: 40032654 Garancioni (Muaj): 24 Ideale për përgatitjen e kafesë dhe çajit Dy gota prej porcelani FALAS Mund të përdoret si një përpunues kafeje portativ për kampe 2 gota mund të mbushen në të njëjtën kohë Depozita e ujit 0.3 litra Filtër i levizshëm që mund të largohet dhe pastrohet Këmbëza që nuk rrëshqasin Siguri maksimale - mbrojtje nga mbinxehja kur ndizet pa ujë - mbrojtje nga dështimi i siguresës termike Pajisje shtesë: 2 gota prej porcelani, filxhan matës Marrësi i energjisë 350 W Gjatësia e kabllit të energjisë: 0.85 m Përmasat (gjerësia x thellësi x lartësi): 158 x 199 x 206 mm Pesha: 0.59 kg Tensioni dhe frekuenca: 220-240 V, 50 Hz

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Sencor

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Aparat për kafe SENCOR SCE 2000BK”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit