Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 
Ofertë!

APC Back-UPS 650VA, AVR

Kodi i produktit: 
PM_7INKDU41

155.95 

(-9%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

APC Back-UPS 650VA vjen me dizajn klasik, i destinuar për kompjuterë të shtëpive tuaja. Është i projektuar me tension prej 230V dhe frekuencë prej 50/60 Hz +/- 1Hz. Performanca e këtij modeli është 230W dhe 120VA. Koha e karikimit të integruar të baterisë arrin në 6 orë. Gjithashtu, posedon edhe një ekran LED ku do të mund të shihni gjendjen e baterisë, mbitensionin dhe një sërë funksionesh të tjera.

Më shumë informata

Koha e dërgesës

Prodhuesi

Shteti

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit