Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

APC Easy 2200VA, Shuko

Kodi i produktit: 
PM_RC7JGO93

209.95 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

UPS cilësor me mbështetje baterie si dhe mbrojtje nga rryma për elektronikë dhe kompjuterë. Ofron fuqinë më të lartë 1200 W / 2.2 kVa me një linjë interaktive topologjike. Dizajni i lehtë dhe modern mund të jetë vertikal, horizontal apo montim në mur. Përfshin rregullim automatik të tensionit AVR. Ka bllok të ndarë prizash që mbrojnë pajisjet me inpute transformuese të mos bllokojnë priza tjera. Njofton në rast të dështimit të baterisë si dhe paralajmëron problemet duke ju mundësuar juve menaxhimin më të mirë.

Më shumë informata

Koha e dërgesës

Prodhuesi

Shteti

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit