Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Apple AirTag - Anti-Loss Bluetooth Tag For Mobile Phone, Tablet

Kodi i produktit: 
PM_Y2PUTG7D

44.99 

(-24%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

  Përshkrimi

  Bateria

  Form Factor CR2032

  Run Time (Up To) 1 year

  Dimensionet dhe pesha

  Gjerësia 3.19 cm

  Thellësia 3.19 cm

  Lartësia 0.8 cm

  Pesha 11 g

  Përputhshmëria

  iPad 10.2 inç; iPad Air 10,5 inç; iPad Pro 10,5 inç; iPad Air 10,9 inç; iPad Pro 11 inç; iPad Pro 12,9 inç; iPad 9.7 inç; iPad Pro 9.7 inç; iPad Air 2; iPad mini 4; 5; 6; iPhone 11, 12, 13, 6s, 7, 8, SE, X, XR, XS, XS Max; iPod touch (7G)

  Specifikimet
  Apple iPad 10,2 inç (gjenerata e 7-të, gjenerata e 8-të, gjenerata e 9-të) ¦ Apple iPad Air 10,5 inç (gjenerata e tretë) ¦ Apple 10,5 inç iPad Pro ¦ Apple 10,9 inç iPad Air (gjenerata e 4-të) ¦ Apple 11 inç iPad Pro

   

  Kategoria e ngjyrave E zezë, e argjendtë, e bardhë

  Materiali i produktit Çelik inox

  Shiko më shumë

  Më shumë informata

  Prodhuesi

  Shteti

  Koha e dërgesës

  Shiko më shumë

  Vlerësimet e klientëve

  Nuk ka ende komente

  Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

  newsletter

  "*" indicates required fields

  Emri:*
  This field is for validation purposes and should be left unchanged.
  Llogaria ime
  Shporta
  Lista e dëshirave
  Kategoritë
  Auto
  Teknologji
  Veshmbathje
  Kozmetikë
  Vichy
  Grim
  Kujdes oral
  Kujdes për flokë
  Kujdes për lëkurë
  Kujdes personal
  Parfum
  Sete
  Aksesorë
  Fëmijë
  Shëndetësi
  Shtëpi
  Vegla pune
  Sport
  Pije
  Librari
  Prodhime Vendore
  Zbritjet Verore
  Ndryshoni monedhën:

  Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

  Instaloni
  ×
  envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
  Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit