Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 
Ofertë!

Apple Magic Keyboard (Bluetooth, US Layout, Rechargeable)

Kodi i produktit: 
PM_YU71B34T

115.00 

(-12%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Apple Magic Keyboard ofron një përvojë jashtëzakonisht të rehatshme dhe të saktë të shkrimit. Është gjithashtu pa tel dhe i rikarikueshëm, me një bateri të brendshme me jetëgjatësi tepër te fjate,  që do të fuqizojë tastierën tuaj për rreth një muaj ose më shumë ndërmjet karikimeve.

Lidhet automatikisht me Mac-in tuaj, kështu që mund të filloni punën menjëherë. Dhe përfshin një kabllo USB-C në Lightning që ju lejon të lidhni dhe karikoni duke u lidhur me një portë USB-C në Mac-in tuaj.

 

Çfarë është në kuti

Magic Keyboard

USB-C to Lightning Cable

Specifikimet Teknike
Madhësia Dhe Pesha
Lartësia: 0,41–1,09 cm (0,16–0,43 inç)

Gjerësia: 27,89 cm (10,98 inç)

Thellësia: 11,49 cm (4,52 inç)

Pesha: 0,239 kg (0,53 paund)*

Gjenerale
Tastet multimediale

Lidhjet Dhe Zgjerimi
Bluetooth

Lightning port

Wireless

Kërkesat e sistemit
Mac me macOS 11.3 ose më të ri

iPad që funksionon iPadOS 14.5 ose më të ri

iPhone dhe iPod touch me iOS 14.5 ose më të ri

Më shumë informata

Lloji i produktit

Tastiere

Prodhuesi

Shteti

Garancion

12 muaj

Koha e dërgesës

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit