,

AUTIZMI

Disponueshmëria:

Ka stok


6.00 

Ka stok

Krahasoni

Një manual i shkëlqyer për prindërit që përballen me sfida të tilla si autizmi në familjen e tyre. Pas një eksperience të gjatë praktike dhe studimi, Spiro Saqellari vjen me një botim ku jepen informacione dhe këshilla rreth kësaj sindrome me të cilën po përballemi çdo ditë e më shumë. Viti: 2017 Faqe: 210 Autori: SPIRO SAQELLARI

SKU: PM_M717WVZ8 Kategori: , Etiketa: ,

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “AUTIZMI”

Nuk ka ende komente.