Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Autoparlant bluetooth sbox sp 4300

Kodi i produktit: 
PM_8E67O96N

37.90 

(-14%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Fuqia dalëse: 12 W (6W + 2 x 3W RMS)
Përgjigja e frekuencës: 80Hz - 16000Hz
Drejtues satelitor: 2 x 2,5 inç
Impedanca: 6 Ohm + 4 Ohm
Bluetooth 3.0
Lexuesi i kartave TF / microSD
USB i jashtëm (MP3, WMA, WAV)
Fuqia hyrëse: USB DC 5V / 1.5 A
Shtresë materiale: MDF
Ngjyra: E zezë
Dalja e audios: 2 x RCA dhe kabllo 3.5
Dimensionet: 180 x 180 x 180 mm

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Sbox

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit