Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Autoparlant Vivax BS-101 blue

Kodi i produktit: 
PM_86R88P66

38.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Altoparlant Bluetooth me ndriçim LED, luajtës MP3 BT / USB / MicroSD; MP3; memorie PLL FM; AUX në; USB në; MicroSD në; Dalje audio 12W RMS (altoparlant Bass 10cm + Tweeter 3,6cm), 3000mAh Bateri e rikarikueshme, tingull i thelle, i fuqishem dhe dinamik, doreze e bute mbajtese, karikim me pershtates USB (karikues smartfon). Deri në 8 orë riprodhim muzike (me volum mesatar) / Deri në 3 orë me volum maksimal, ekran LED.

Më shumë informata

Modeli

autoparlant

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit