Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Balsam Joanna Argan Oil 200ml

Kodi i produktit: 
PM_PX9O4782

3.80 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Rigjeneron flokët e thatë dhe të dëmtuar si dhe majat e ndara. Pas përdorimit, flokët bëhen mëndafshi të butë, tepër të shkëlqyeshëm dhe të ushqyer siç duhet, pa prirjen për të dridhur. Me kondicionerin, flokët tuaj do të jenë:

- Ushqyer dhe forcuar

- Lehtë për të krehur dhe krehur

- Ndriçon sensualisht

- Rigjenerohet në zona të dëmtuara

- Mbrohet nga ngrirja

Qëndrueshmëria e mrekullueshme dhe aroma e këndshme e kondicionerit do ta bëjnë kujdesin e flokëve një ritual unik që rikthen bukurinë natyrore të flokëve tuaj.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Joanna

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Balsam Joanna Argan Oil 200ml”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit