Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Balsam Joanna Argan Oil 400ml

Kodi i produktit: 
PM_25Y7YWO1

3.80 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Rigjeneron flokët e dëmtuar dhe të thatë, si dhe majat e ndara. Pas përdorimit të tij, flokët bëhen mëndafshi të butë, marrin një shkëlqim të mahnitshëm, ushqehen më mirë dhe ndalojnë të fryhen. Falë saj, flokët tuaj do të fitojnë:

Ushqimi dhe forcimi

Krehja e lehtë

Shkëlqim sensual

Rigjenerimi i tufave të dëmtuara

Mbrojtja ndaj frizizmit

Cilësia e mrekullueshme dhe aroma e bukur e kondicionerit do të bëjë që kujdesi për flokët tuaj të bëhet një ritual unik që rikthen bukurinë natyrore.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Joanna

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Balsam Joanna Argan Oil 400ml”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit