Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Bateri dore Graphite Energy+ (pa bateri)

Kodi i produktit: 
PM_YJE23KDB

18.05 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Dritë dore, e përputhshme me bateritë 18V GRAPHITE Energi +. Të pajisura me tre LED me cilësi të lartë që lëshojnë një temperaturë drite prej 7000 K. Diodat kanë një kënd të gjerë ndriçimi prej 120 gradë dhe një fluks të madh ndriçues prej 260 lm. Ndërtimi i elektrik dore përdor një lidhje me 5 pozicione, e cila jep mundësinë e rregullimit të këndit të dritës në punën e kryer. Doreza ergonomike e mbuluar me material jo-shqip e bën mjetin elektrik fort në dorë. Pishtari është i pajisur edhe me një kapëse rripi metalik.

Më shumë informata

Modeli

GRAPHITE

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit