Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Bazë për sy WIBO

Kodi i produktit: 
PM_SX927GQ1

2.90 

(-26%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Baza speciale për hijet e syve. Do të zgjasë qëndrueshmërinë e saj dhe gjithashtu do të bëjë që përbërja e syve tuaj të duket e përsosur gjatë gjithë ditës. Baza i bën hijet të mos duken në qepallë të lëvizshme. Gjithashtu i bën ngjyrat më intensive.

Produkti ka një qëndrueshmëri të këndshme, në sajë të së cilës aplikohet në mënyrë madhështore në qepallat. Përbërja e tij është e pasur me përbërës të tillë si: vitamina E, glicerinë, dyllë blete dhe vaj ricini

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

WIBO

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Bazë për sy WIBO”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit