Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

BB Kremë Lirene Natyral 02, 30ml

Kodi i produktit: 
PM_F4J177V3

4.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Kremi BB është një kombinim perfekt i kozmetikës dhe kujdesit. Përzihet në mënyrë perfekte me lëkurën, barazon ngjyrën (93% *) dhe kujdeset në mënyrë aktive për hidratimin e saj optimal (82% *). Maturon dhe ndriçon butësisht lëkurën, duke dhënë efektin e një ngjyre natyrale dhe me pamje të shëndetshme (89% *) që rrezaton me bukuri.

* Test IN VIVO - vlerësim në një grup grash me lëkurë të thatë pas 2 javësh përdorimi.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Koha e dërgesës

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit