Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

BIÇIKLET ELEKTRIKE RKS CD35

Kodi i produktit: 
PM_D6PP2D84

1,149.00 

(-6%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

  Përshkrimi

  CD35 është një biçikletë malore elektrike , kështu që është një opsion i shkëlqyer për shtigje pyjore dhe terrene të ndryshme. Piruni i përparmë Suntour XCT dhe i amortizeri pasme i japin biçikletës elektrike fleksibilitet të shkëlqyeshëm, duke ofruar përshtatshmëri ndaj te gjitha terreneve.

  KORNIZA: Aliazh (Metale te perziera)
  BATERIA: 36V 10.4 Ah
  MOTORI: 250 W
  FORK PARA ZOOM 525
  SHPEJTËSIA: 25 km/h
  DISTANCA: 35-45 km
  Gomat: CST 27,5” x 1,95
  Pesha NETO: 22 kg

  Shiko më shumë

  Më shumë informata

  Modeli

  RKS

  Shteti

  Koha e dërgesës

  Shiko më shumë

  Vlerësimet e klientëve

  Nuk ka ende komente

  Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

  newsletter

  "*" indicates required fields

  Emri:*
  This field is for validation purposes and should be left unchanged.
  Llogaria ime
  Shporta
  Lista e dëshirave
  Kategoritë
  Auto
  Teknologji
  Veshmbathje
  Kozmetikë
  Vichy
  Grim
  Kujdes oral
  Kujdes për flokë
  Kujdes për lëkurë
  Kujdes personal
  Parfum
  Sete
  Aksesorë
  Fëmijë
  Shëndetësi
  Shtëpi
  Vegla pune
  Sport
  Pije
  Librari
  Prodhime Vendore
  Zbritjet Verore
  Ndryshoni monedhën:

  Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

  Instaloni
  ×
  envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
  Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit