Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Biçikletë MAX BIKES 8.0 24" 222-287

Kodi i produktit: 
PM_13563W7L

280.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Kornizë metalike 14 ram
Gomat Wanda 24 × 1,95 me cilësi të lartë
Leva frenimi gjysëm alumini me kuti marshi
Ndenjëse Vader Sport me M6 Quick Release
Rrota të dyfishta alumini
Frenat e diskut të përparme dhe të pasme
Bosht i mesëm me sistem kasetë të mbyllur
Çelësat e ndërruesit të përparmë - Shimano RevoShift
Ndërruesit e marsheve të pasme - Turneu Shimano
Gjysmë pedale metalike me kushineta
Sedilja e pasme

5310311008349

 

Më shumë informata

Lloji i produktit

Biçikletë

Modeli

Max Bikes

Shteti

Koha e dërgesës

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit