Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Shampon kundër rënies së flokëve Bioblas BO Argan 360ml

Kodi i produktit: 
PM_XU2Q43YM

4.85 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Shampo kundër rënies së flokëve BIOBLAS, gjithashtu përmban një vaj organik, rikthen pamjen e shëndetshme te flokëve tuaj të cilat kanë humbur me kalimin e kohës. Parandalon rënien e flokëv,ushqen dhe riparon flokët nga rrënja në majë.Forcon dhe zgjat jetën e flokëve. Vendoseni në flokë të lagur me masazh,shkumë dhe pije. Aplikoni përsëri nëse është e nevojshme.Në rast të kontaktit me sytë, pijemenjëherë me ujë të bollshëm.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Bioblas

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Shampon kundër rënies së flokëve Bioblas BO Argan 360ml”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit