Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Shampon Bioblas SDEED LONG 400ML 2I

Kodi i produktit: 
PM_A2IFU2L1

4.85 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Serumi bimor në formulë është provuar dhe aprovuar për: • Parandalon rënien e flokëve kur përdoret rregullisht, Forconi rrënjët e dobësuara të flokëve, Rritni vëllimin, gjallërinë dhe shkëlqimin e flokëve, Jepni fleksibilitet në flokë, Ndihmoni për t'i bërë flokët më të lehtë për të pastruar dhe formuar.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Bioblas

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Shampon Bioblas SDEED LONG 400ML 2I”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit