Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Blender me vakum SENCOR SBU 8900SL

Kodi i produktit: 
PM_GV3IL6ED

281.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Lloji i Produktit: Blenders Prodhuesi: Sencor Garancioni (Muaj): 24 Super blender me vakum Përzierja me vakum mban vlerat ushqyese maksimalisht Kthen fruta, arra, perime, fara dhe super ushqime të tjera në energji të përsosur të lëngshme për trupin tuaj Koktejet ushqyese mund të ndihmojnë në përmirësimin e cilësisë së gjumit, tretjes dhe rikuperimit nga performanca sportive Koktejet ushqyese ndihmojnë në furnizimin e energjisë në trupin tuaj gjatë gjithë ditës Ekstrakt i vështirë për tu arritur me lëndë ushqyese të përfshira në farëra, kokrra, arra, e tërë lejon copëtimin e frutave dhe perimeve Teknologji SENCOR® Nutri Përzierja e mençur për programet e paravendosura Mënyra PULSE- për përzierjen të akullore 6 programe + gjashtë shpejtësi të ndryshme për rezultate të përsosjes së përzierjes ( shkundës qumështi, shkundje ushqyese, coptim akulli, arra , ëmbëlsira të ngrira) Mekanizmi i sigurisë Bazë jorrëshqitëse për siguri Pjesët e që largohen dhe mund të lahen në një makinë larëse enësh Tritan (PCTG) garanton qëndrueshmëri të shkëlqyeshme Gjashtë thika me çelik të pandryshkshëm, të zhveshur me cilësi të lartë, të veshur me titan Parandalon humbjen e enzimave dhe vitaminave Redukton oksidimin e koktejeve ushqyese Aksesorë: 1,5 l tritanium (PCTG) për përzierje + 2 x 0,6 l enë ruajtëse pije të freskëta Gjatësia e kordonit: 1.1 m 30,000 rpm Konsumi i energjisë: 1,200 W

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Sencor

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Blender me vakum SENCOR SBU 8900SL”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit