Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 
Ofertë!

Body Peeling Strong Medex

Kodi i produktit: 
PM_ZA1RPIUK

28.72 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

MEDEX BODY PEELING STRONG është një krem ​​pastrim (peeling i vërtetë) për të gjithë trupin, i cili kundërvepron me keratinizimin e lëkurës. Heq qelizat e vdekura të lëkurës dhe e bën lëkurën veçanërisht të ndjeshme ndaj produkteve pasuese të kujdesit. Zbatimi : Vendosni një shtresë të hollë dhe lëreni të thahet për ± 3 minuta. Pastaj 'pastroni' shtresën e thatë me gishtat tuaj ose me ndihmën e një "Buffer Body Medex".

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Medex

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Body Peeling Strong Medex”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit