Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Bormashin 650W,key chuck 13mm,BMC

Kodi i produktit: 
PM_6M5XXBA8

59.99 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

E përsosur për materiale të tilla si druri, plastika, metali dhe qeramika. Në mënyrën çekiç, shpimi në beton dhe tulla nuk është problematik.

Fuqia: 650W

Tensioni: 230V ~ 50Hz

Rroutillimet për min: 0 – 3000 rpm

Ndikimet për min: 0 – 48000

Gjatësia e kabllos: 3m

Më shumë informata

Modeli

GRAPHITE

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit