Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Bormashin shpejtsia 0-3000 min 1 kok 10 mm.

Kodi i produktit: 
PM_62D1GO5E

56.00 

(-20%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Një burmashine me cilësi të lartë GRAPHITE me shpejtësi të lartë me fuqi 400 W, e projektuar kryesisht për shpime në dru. Burmashina ka aftësinë për të ndryshuar drejtimin e rrotullimit të kokës, shpejtësia maksimale e rrotullimit është 3000 rpm. Transmetimi me dy faza siguron shpime me më shumë çift rrotulluese. Dizajni ergonomik i fortë, pesha e vogël e pajisjes dhe një kordë e gjatë energjie do ta bëjnë më të lehtë punën në vende të vështira për t'u arritur. Funksioni i bllokimit të kalimit gjithashtu do ta bëjë më të lehtë punën në kushte të vështira, duke ju dhënë mundësinë e punës së vazhdueshme me një shpejtësi të vazhdueshme dhe mundësinë e rrotullimit të rregullimit të shpejtësisë me shkallën e presionit të kalimit. Për të rritur komoditetin e punës, Burmashina është e pajisur me një goditje të veçantë për varjen në rrip, është gjithashtu e mundur montimi i veglës së fuqisë në një platformë shpimi.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

GRAPHITE

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Bormashin shpejtsia 0-3000 min 1 kok 10 mm.”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit